Ödevlerinizi düzenli yaparsanız düzelmemiz için hiçbir neden yok. Sevilay Hanıma teşekkür ediyoruz.

C.O.C ()

2 Ay öncesine kadar kendimiz çözmeye çalıştık.Düzelmeyince Kadın Doğum Uzmanına gittik .Bize parmak çalışması önerdi ama sorunumuz çözülmedi . Geceleri diş gıcırdatmalarım başladı. En ufak sorunda eşime bağırır oldum . Gergin ve tahammülsüzüm. Cinsel terapisinin ayrı bir uzmanlık alanı olduğunu internetten öğrendik. Cinsel sorunumuzu çözünce diş gıcırdatmalarımda geçti. Ödevlerinizi düzenli yaparsanız düzelmemiz için hiçbir neden yok. Sevilay Hanıma teşekkür ediyoruz.

Artık boşalmamı kontrol edebiliyorum. 2 dakikadan 24-25 dakikaya kadar uzatabiliyorum.

C.T.T ()

Evliliğin başından bu yana sorunumuz vardı. Çözülmesi gereken bir sorun olduğunu bilmiyordum. İnternette bunun bir psikolojik sorun olduğunu ve tedavi edilebildiğini öğrenince terapiye geldik. Terapideki egzersizleri yaparken neden daha önce denemedik , birbirimizden ne kadar uzaklaşıp dokunmaz olmuşuz diye düşündük. Artık boşalmamı kontrol edebiliyorum. 2 dakikadan 24-25 dakikaya kadar uzatabiliyorum. Teşekkür Ediyoruz

Sadece bir görüşmede öğrendiklerim ve Sevilay Hanımın önerileriyle şu an herşey yolunda.

E.B ()

Evliliğimizin ilk 4 yılında vajinismus nedeniyle , iki psikolog ve K.Doğum Uzmanına terapiye gittik ,düzelmedi. Ankarada bir Kadın Uzmanın polikliğine gittik , oldukça hatır sayılır ödemeler yaptık. Sorunumuzu çözdüğümüzün rahatlığını yaşayamadım. Hep ağrılarım vardı. Sadece bir görüşmede öğrendiklerim ve Sevilay Hanımın önerileriyle şu an herşey yolunda. TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Hayatımızı bize geri verdiğiniz için sağolun..

F.B.T ()

Balayındayken Kadın Doğum Uzmanına gittik, bekleyin düzelir dedi. Daha sonra 4 aylık evliyken Devlet Hastanesinde Psikologa gitmeye başladık. 6-7 ay boyunca her hafta terapiye gittik. Terapiden sonraki ilk denemenizde şiddetli acı olunca bıraktık. Terapiye gittiğimiz halinde düzelemeyince çok ağladım. Cinsel terapiye başladıktan sonra çözümün detaylarda saklı olduğunu doktorumuz sayesinde öğrendik. Hayatımızı bize geri verdiğiniz için sağolun..

Tedavi sürecindeki yardım ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

L.Ş.P ()

Sorunu kendimiz çözmeye çalıştık. Kadın Doğum Uzmanında muayne olamadım. Herşey çok güzelken böyle bir sorunumuz olacağını hiç düşünmemiştim. Denemelerimizdeki başarısızlıktan sonra isteksizliğimiz başladı. Birbirimizden uzaklaşmaya başladık. Küçük sorunlardan tartışır olduk. Son bir kez daha kadın doğum uzmanına gittiğimizde Psikiyatristin tedavi edebileceğini söyleyerek Sevilay Hanıma yönlendirdi bizi. Tedavi sürecindeki yardım ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Artık daha rahatım… Daha mutluyuz… Sevilay Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Dipsiz bir kuyunun içinden çıkardı ilişkimizi…

A.E ()

2,5 Yıllık evliyiz. İlk evlendiğimizde bir sene boyunca kimseyle paylaşamadım. Bütün dünya başıma yıkılmış gibiydi . Hep içime attım..( Böyle şeyler paylaşılamıyor…!!!) Sonra 6 ay boyunca bir Psikiyatriste gittik Fakat bizi oyaladı çok fazla faydası olmadı veee Sevilay Hanım kurtarıcımız oldu .. İki seansta çözüldü problemimiz . Bütün dünya üstümdeydi . Hepsi üzerimden kalktı ve omuzlarımın hafifledğini hissettim. Artık daha rahatım… Daha mutluyuz… Sevilay Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Dipsiz bir kuyunun içinden çıkardı ilişkimizi …

En son başvurduğumuz K.Doğum Uzmanı bize Sevilay Hocamı tavsiye etti . Her şey için teşekkürler.

V.Ş.B ()

Kadın Doğum Uzmanına başvurduk bizi psikologa yönlendirdi. 6 aylık evliyken terapiye gittik.Bitkisel şuruplar kullandık faydası olmadı. En son başvurduğumuz K.Doğum Uzmanı bize Sevilay Hocamı tavsiye etti . Herşey için teşekkürler.

Teşekkür ediyoruz. Hiç çözemeyeceğimizi düşündüğümüz sorunumuzu çözebildik.

Y.Ş.Z ()

Başlangıçta Kadın Doğum Uzmanına gittik , bir sorun olmadığını öğrendik. Kremler ve kas gevşetici ilaçlar aldık sorunumuzu çözemedik. Tavsiye üzerine terapiye geldik . Teşekkür ediyoruz. Hiç çözemeyeceğimizi düşündüğümüz sorunumuzu çözebildik.

Artık umudumuz kalmamıştı. Şimdi sorunumuzu çözdük herşey için teşekkür ediyoruz.

Ş.N.Z ()

Evliliğimizin ilk yıllarında İstanbula Arşaluys Kayıra gitmiştik. Daha sonra uzak olduğu için tedaviye gidemedik. Bir yakınımızın tavsiyesi ile Antalyaya tedaviye geldik. Artık umudumuz kalmamıştı. Şimdi sorunumuzu çözdük herşey için teşekkür ediyoruz.